čtvrtek 18. října 2007

Gothic III: třetí pokus

Rozhodl jsem se vyplnit čekání na Zaklínače oprášením Gothic III. Je to hra, kterou už jsem rozjížděl dvakrát. Poprvé jsem uhrál jen malý kus, podruhé jsem to zkoušel pár dní (týdnů) a prošel jsem poměrně velkou část země Myrtana (Monteru, Silden a Geldern). Tenkrát jsem to přestal hrát jednak kvůli nechutné zabugovanosti, jednak mi role žoldnéře v orčích službách až tak nevyhovovala. Tentokrát to zkusím za lidi, stejně jako v Gothicu 1 a 2.
Překvapilo mě pár věcí. Jednak mi to krásně šlape, mám silnějšího kompa a je to značně poznat.
Taky mám pocit, že řada oficiálních i neoficiálních patchů (hraju s oficiálním patchem 1.12 a Community Patch 4) pomohla celkové hratelnosti. Hraje se to krásně pohodově. Divoká prasata už nejsou nezabitelná a boje jsou celkem rozumné.
Ještě nejsem rozhodnut, jestli to budu hrát ve first person anebo third person kameře. Oboje má svoje, nejspíš to budu střídat. Oproti Oblivionu, který jsem odehrál ve first person, je v Gothiku third person přehlednější a hratelnější.
Překvapivá je grafika - při hře vypadá o mnoho stupňů lépe než na screenshotech díky antialiasingu, postprocessingu a glow efektu.
Zvuk v kvalitě 5.1 funguje zatím bezchybně, v originální verzi bez patchů to byla jedna z velkých bolestí. Jsem zvědav, co to bude dělat na pláních kolem Sildenu - když jsem to hrál s verzí 1.9, tak tam zlobily ambiente zvuky divočiny a vodopádu tak, že jsem je musel povypínat.
Za první dvě hodinky pohodového hraní jsem uhrál úvodní bitvu ve vesnici Ardea a pár drobných questů pro lidské rebely v Reddocku. Čeká mě první střet s orčími patrolami.
Buď mě to chytne a pořádně se do toho ponořím, anebo to bude jen výplň, než za týden vyjde Zaklínač.

4 komentáře:

Unknown řekl(a)...

20180608xiaoke
bally shoes
bulgari jewelry
coach factory outlet
canada goose jackets clearance
stuart weitzman shoes
michael kors outlet clearance
canada goose outlet online
nike shoes on sale
pandora charms outlet
light up shoes

jeje řekl(a)...

Dickie et Williamson ont chaussure nike homme france fondé leur entreprise en 1922 à Bryan, au Texas. Le facteur le plus asics gel lyte 3 glow in the dark femme important lors de la recherche de votre robe est de garder air jordan prix algerie son calme! Tout arrivera à la fin, même si cela asics gel lyte v grise prend plus de temps que vous ne le pensiez. Avec basket nike roshe run femme rose plus de développement du monde, le domaine de la mode s'améliore chaussure nike bebe garon pas cher beaucoup plus rapidement principalement parce que tout le monde asics gel lyte v bleu rouge considère les vêtements les plus à la mode comme un symbole de leur personnalité.

yanmaneee řekl(a)...

jordan shoes
yeezy supply
michael kors outlet
coach bags
curry 6 shoes
supreme clothing
supreme
balenciaga
nike cortez men
adidas stan smith shoes

jasonbob řekl(a)...

air jordan
supreme hoodie
adidas yeezy
hermes birkin bag
steph curry shoes
kyrie 5
supreme clothing
moncler outlet
yeezy
kd13