čtvrtek 15. října 2015

The Witcher 3: nové DLC Hearts of Stone

Na nové DLC jsem se moc těšil. Witchera jsem před pár týdny dohrál, ale kvůli nejhoršímu možnému konci (zvoral jsem co se dalo) jsem se vrátil ke starému savegame zhruba po zabití Imleritha, prvního generála Wild Huntu. O těch koncích se ještě podrobně rozepíšu, až to dohraju podruhé.
Hearts of Stone jsem rozehrál od momentu, kdy jsou téměř dokončeny přípravy odjezd z Novigradu na Skellige. DLC je do hry hladce integrované - v quest logu se objeví nový quest, který nasměruje do nové části hry. Tam, kde dřív byla těško prostupná divočina a hranice hry, se nyní rozprostírají nové vesničky, samoty, pole, hrady a říčky.
Olgeird von Everec stojí v čele prapodivné skupinky banditů, kteří vypadají jako donští kozáci. Olgierd sám je zjevně šlechtického původu. Zadal mi quest, který mě vede do stok Oxenfurtu. Tam ale zamířím až časem - napřed si projdu nové vesnice a divočinu na východě Novigradu a Velenu.
Kvetoucí vesnička opět posouvá grafický standard Witchera o kus dál. Přijde mi, že nejen v nových lokacích, ale i jinde je grafika zas o kousek lepší - hlavně práce se sluncem a stínem.
Výšiny na východ od Novigradu jsou plné banditů - bývalých Rytířů planoucí růže, které Radovid napřed oslabil a pak rozpustil. Jsou to docela tuhé partičky. Rozhodně se nekoná jednoduchá řezničina, na kterou jsem byl zvyklý v závěru základní hry. Tihle hoši se perfektně kryjí zbraní i štítem a nepříjemně koušou. Každé vítězství si musím zasloužit dobrým pohybem, musím se krýt, uhýbat a srážet jejich obranu pomocí Znamení.
Pohled na obě velká města, vpravo věže Novigradu, vlevo Oxenfurt. Krajinu Witcher zvládá dokonale.
Nejen rytíři, ale všechna NPC a nestvůry v DLC jsou pěkně tuhé. To je dobře, každy boj je opět slušná challenge.
Naštěstí se tu dají sehnat nové zbraně i zbroj, takže na tomhle screenshotu má můj Geralt novou šavli a dlouhý splývavý plášť, ve kterém vypadá jako Elrond.

7 komentářů:

Unknown řekl(a)...

qzz0511
polo shirts
lakers jerseys
coach outlet online
cheap jordans
christian louboutin outlet
canada goose outlet
air max trainers
soccer jerseys
swarovski crystal
nets jerseys

SSSSSS řekl(a)...

nike air force 1 low
balenciaga sneakers
ultra boost
prada eyeglasses
nba jerseys
nike off white
adidas nmd r1
adidas flux
air jordans
jordan shoes

Unknown řekl(a)...

zzzzz2018.7.27
polo ralph lauren
canada goose jackets
coach outlet
reebok shoes
red bottom
michael kors outlet online
coach outlet online
basket nike femme
coach outlet
off white nike

jeje řekl(a)...

Le groupe peut surmonter la méfiance en cultivant l'honnêteté et la fiabilité parmi les asics gel lyte v grise et blanche membres et en maintenant des compétences supérieures en communication et en relations interpersonnelles. Pour les robes sur mesure, le coût sera probablement basé sur la quantité d'élément inclus dans le rendu, que la sélection peut sensiblement. Les énormes coûts et critiques des médias et du gouvernement chinois n'ont pas empêché Huawei de l'appliquer. Vous êtes en mesure d'utiliser un tissu humide pour nettoyer. Il se peut qu'il n'y ait pas de fin sur le type de scénario que vous serez capable de concevoir. Cette compagnie de vêtements a un style nike air jordan 1 mid nouveau y.o.t.h attrayant surtout quand il s'agit de la mode Hip Hop.

Unknown řekl(a)...

www0908
coach outlet
ralph lauren
pandora outlet
kate spade
nike shoes
kate spade outlet
nike shoes
christian louboutin outlet
moncler jackets

5689 řekl(a)...

zzzzz2018.9.19

moncler outlet
coach outlet
christian louboutin outlet
supreme clothing
coach handbags
coach outlet
issey miyake
ugg outlet boots
ralph lauren polo
fitflops clearance

zzyytt řekl(a)...

off white clothing
pandora jewelry
tory burch shoes
cheap jordans
curry 4 shoes
air jordan
goyard bags
nike air max
asics shoes
fila