pátek 4. září 2009

WAR: předplatné ukončeno

Zjistil jsenm, že jsem dost dlouho nesáhl na WAR, a proto jsem se rozhodl ukončit předplatné. Brácha Ninjagon mi povyprávěl, jak je WAR zabugovaný, a tak nemámchuť to ani vyzkoušet.

Zároveň jsem začal silně uvažovat, že bych se znovu vrátil do WoW. Láká mě totiž nová připravovaná expanze Cataclysm, která má umožnit používání létajících mountů na Azerothu a zároveň bude znamenat významné změny herního světa.
Tak u toho bych docela hodně rád byl. Už asi nikdy nebudu chodit raidy, ale rád bych si to prošel a udělal questíky. Zároveń bych mohl zkouknout expanzi Wrath of the Lich King. To taky nejspíš stojí za to!
Hodím řeč se Samem a uvidíme.

4 komentáře:

jeje řekl(a)...

La coque nike air jordan 1 mid nouveau bhm est construite dans une forme de pli de couche, adidas zx flux camo pas cher pour réduire la perte de capacité quand adidas zx flux femme bleu marine le pied touche le sol et air jordan pas cher avis pour atténuer l'impact néfaste. Un sac asics kayano 24 soldes à dos Dickie est souvent un choix chaussures nike cortez nylon vintage très intelligent. Son essence est baskets homme nike cortez de faire l'image de marque de votre entreprise.

jasonbob řekl(a)...

jordan 1 off white
jordan shoes
bape clothing
jordans
supreme new york
yeezy 500
yeezy boost 350
yeezy
yeezy 350
yeezy

yanmaneee řekl(a)...

off-white
canada goose jacket
hermes birkin bag
canada goose outlet
supreme clothing
moncler outlet
russell westbrook shoes
off white shoes
adidsas yeezy
yeezy boost 350 v2

mctatee řekl(a)...

Check This Out replica designer bags wholesale these details replica louis vuitton Get More Info buy replica bags