čtvrtek 18. června 2015

The Witcher 3: Novigrad žije!

Pomalu dodělávám Novigrad. Než odpluji za Yennefer a Ciri na ostrovy Skellige, mám potřebu dodělat práci v Novigradu. A nedaří se mi to: postupě leveluji a tím si odemykám další questy, které bych měl splnit. Je to takový začarovaný kruh.
Poslední věc, kteoru teď řeším, je Marigoldův kabaret. Usmyslel si, že předělá svoji hospodu na kabaret. Tak teď obcházím umělce, přemlouvám žárlivé manžele a sháním pro Marigolda peníze. Člověk se opravdu naběhá...
Jak hraju bez minimapy, postupě jsem dostal Novigrad do hlavy . Čím déle pobíhám po městě, tím víc mě fascinuje jeho propracovanost. Postupně odhaluji jednotlivé vrstvy města a čím dál víc se tu cítím jako doma. Při vzpomínce na města ve Skyrimu se můžu jen pousmát.
Designeři z CD Projektu Red odvedli opravdu vynikající práci: město má hluboký smysl, je prošpikované zajímavými místy, NPC a questy. Hrozně těší, když zabočím do uličky, kolem které jsem mockrát proběhl, a najdu v ní úplně nečekaný quest. Anebo jdu do hospody hledat půlčíka a narazím tam na lamželeza ze Skellige, kterého mám potkat v úplně jiném questu. Pořeším s ním, co je potřeba, a jdu dál.
A co mě fascinuje asi nejvíc jsou proměny Novigradu v čase. Funguje tu den a noc - NPC chodí na noc spát. Slyšíš, Ubisofte? Ani jeden Assassin's Creed tohle neumí. Ani jeden.
Proměňuje se také chování obyvatel. Na náměstí, kde kdysi upalovali čaroděje, nyní upalují knihy.
Když jsem přijel do města, viděl jsem jen cizince - nyní už rozeznám členy jednotlivých gangů. Někteří obyvatelé na mě pokřikují a reagují na to, co se v příběhu děje.
A městské brány, druhdy volné, jsou nyní plné lidí - strážci začali kontrolovat přístupy do města. Ještě že mám od Dijkstry glejt.

6 komentářů:

Unknown řekl(a)...

qzz0511
christian louboutin outlet
canada goose jackets
ugg outlet
fitflops sale
stephen curry shoes
bulls jerseys
cheap jerseys
thunder jerseys
cheap mlb jerseys
reebok trainers

SSSSSS řekl(a)...

kobe basketball shoes
pandora jewelry
nike flyknit
off white
off-white
salvatore ferragamo belt
nike outlet store online shopping
chrome hearts
adidas eqt support adv
nike prestos

Unknown řekl(a)...

zzzzz2018.7.27
golden goose shoes
pandora charms outlet
nike huarache
pandora
nike outlet
longchamp bags
canada goose jackets
pandora outlet
ralph lauren outlet
prada handbags

jeje řekl(a)...

Des spécialités existent asics femme cumulus également dans le domaine de l'ophtalmologie. attribut principal sur les chaussures de sport, Air Jordan 31 soldes ce qui signifie souvent renoncer à la stabilité ou un effet chaussures nike pour femme d'amortissement.En tant qu'ennemi de la durabilité, poids léger peut faire basket nike presto fille oublier rapidement les baskets extrêmes, mais la plus grande caractéristique de asics running femme avis Lunarlite Foam est qu'il peut faire la Les athlètes qui ont asics femme chaussure essayé des chaussures LunarGlide ont dit que Lunar les rend adidas zx flux adv femme incapables de se tenir pour aller travailler. Il est basket nike air huarache light situé dans le sud-ouest sur le plateau de l'Acropole, corrects à proximité de air jordan chaussure femme la Propylaia.

yanmaneee řekl(a)...

moncler outlet
golden goose starter
supreme new york
jordan shoes
off white
kyrie 6
yeezy
supreme clothing
birkin bag
bape

thootuez řekl(a)...

great site visit our website i was reading this additional hints sites you can check here