pátek 5. června 2015

The Witcher 3: Staří a noví známí

Do Novigradu jsem jel hledat Triss Ranuncul, v anglické verzi Triss Merigold. Je to nezvyk, jsem zvyklý z knížek na česká jména. Docela by mě zajímalo, proč se Dandelion jmenuje česky Marigold a Triss Merigold je česky Triss Ranuncul.
Triss byla mou partnerkou ve druhém díle. Tady se zatím chová trochu odměřeně. Vyčistili jsme spolu sklad zamořený krysami a poslala mě za kartářkou. O Ciri nevěděla nic.
Král žebráků Bedlam je poměrně zajímavá figura. Na svém dvoře poskytuje azyl kouzelníkům, čarodějkám a dalším magickým tvorům.
Kartářka a vědma Corinne Tilly, která pomáhá ostatním snít. Má hodně odvážný výstřih. S její pomocí jsem se vypravil za Dandelionem. Jsem zvědav, zda se s ní ještě někdy setkám.
Zoltán Chivay je jako vždy neodolatelný. Má výtečné hlášky a fluše na podlahu. Zoltán mě hodně baví. Bavil mě už ve dvojce a tady je také skvělý.
Dandelionova přítelkyně Priscilla je bardka. Má nádherný hlas, její vystoupení v hospodě bylo nezapomenutelné.

3 komentáře:

SSSSSS řekl(a)...

kyrie irving shoes
yeezy boost
birkin bag
calvin klein underwear
nike shoes for men
foamposites
yeezy
louboutin shoes
adidas yeezy boost
golden goose sneakers

Unknown řekl(a)...

zzzzz2018.7.27
ugg boots
christian louboutin shoes
nike chaussure
nike outlet store
issey miyake perfume
ray ban sunglasses
ugg boots on sale 70% off
adidas outlet online
fitflops sale
nike shoes for women

jeje řekl(a)...

Plusieurs modifications ont été apportées aux modèles chaussure nike cortez cuir de modèle précédents dans le prototype 1219C2. Dès que vous avez tout cela en place, j'espère que vous vous êtes souvenu de chercher votre costume d'Halloween. Il devrait aussi être facile à mettre dans votre poche, alors ne prenez pas une sorte de torche en forme de dragon. Même si la conception de ces air jordan 5 pas cher femme chaussures est plus ou moins la même chose, vous trouverez quelques détails qui sont utilisés pour distinguer les chaussures Nike réelles et faux. Les méthodes de conservation approuvées devraient voir les points suivants. Cependant, vous devrez peut-être envisager le guide étape par étape et les pointeurs discutés ci-dessous pour faire de votre amélioration Air Jordan 6 Femme globale de la marque une réalité.