čtvrtek 18. června 2015

The Witcher 3: Whoreson Junior a záchrana Marigolda

Čtyři šéfové novigradského podsvětí se přetahují o moc. Whoreson Junior - česky žeby Zkurvysyn? - podrazil své kolegy trpaslíka Cleavera, bývalého špiona Sigismunda Dijkstru a krále žebráků Bedlama.
Při pátrání po Whoresonovi jsem za pomoci Cleverových trpaslíků musel prolézt jeho dům i doupata v Novigradu - kasino a arénu.V aréně už jsem jej skoro měl, ale vyklouzl mi.
Whoresona jsem nakonec vypátral v Oxenfurtu. Král Radovid mi prozradil jeho sídlo jako odměnu za pomoc při hledání kouzelnice Philippy Eilhart.
Ukázalo se, že Whoreson je docela bestiální hovado. V jeho bytě jsem našel spoustu mrtvých prostitutek. Trochu mi tak přopomněl Sin City a povídku Ten žlutej parchant.
Když jsem Whoresona v Oxenfuru našel, prosil o milost.
Moc prosil.

Měl smůlu.

Abychom měniče Dudua vylákali z úkrytu, zinscenovali jsme divadelní představení.
 Geralt v něm hrál sám sebe. Musím říct, že to byla asi nejpozoruhodnější epizoda, jakou jsem kdy v RPG zažil.
Geralt není žádný herec a na jevišti se vůbec necítil dobře.
S pomocí Dudua jsme Marigolda nakonec vysvobodili ze zajetí. Dudu se přestrojil za Mengeho a zajistil příkaz k převozu Marigolda do Oxenfurtu na popravu. se Zoltánem jsme si na kolonu počkali a Marigolda jsme vysvobodili.

4 komentáře:

SSSSSS řekl(a)...

yeezy shoes
michael kors outlet
jordan retro
converse shoes
fila
longchamp
adidas tubular
air max 2017
fitflops sale
kobe 9

Unknown řekl(a)...

zzzzz2018.7.27
ugg boots on sale 70% off
canada goose outlet
christian louboutin shoes
ugg boots clearance
supreme clothing
ralph lauren uk
christian louboutin sale
tods outlet
polo ralph lauren outlet
kate spade outlet

jeje řekl(a)...

Hearth fait du malt sucré - quelqu'un utilise asics gel saga homme soldes 36 longtemps pour vérifier une sorte de science et de technologie. La sécrétion est recueillie dans une méthode sûre et transformée en une crème inodore et incolore sans ingrédients ajoutés. Habiller votre système pour améliorer toutes les pièces appropriées est juste un jeu vidéo de proportion. Juste ce qui pourrait être la distinction entre la sneaker Hyperfuse et Hyperenforcer. Les porte-bébés Pathfinder three.0 et Journey 2.0 Kelty offrent également un rangement d'hydratation derrière le panneau arrière, ainsi qu'une poche de bouteille d'eau facile à trouver à la ceinture. Le détail le plus difficile à propos d'Halloween est la construction d'une célébration dont tous adidas zx flux rouge et blanc les amis, jeunes et âgés, se souviendront.

yanmaneee řekl(a)...

jordan shoes
coach outlet
yeezy
jordan shoes
yeezy
yeezy shoes
jordans
vapormax
chrome hearts online store
jordan retro