úterý 23. června 2015

The Witcher 3: Úchvatné Skellige

Konečně jsem se odhodlal dát Novigradu sbohem a vypravil jsem se na ostrovy Skellige. Pořád mi v quest logu svítí pár nedokončených monster huntů a treasure huntů, ale už byl čas pohnout se dál - jinak bych neodjel nikdy.
Najmul jsem si loď. Cestou nás přepadli piráti a během potyčky loď ztroskotala. Probudil jsem se na pláži.
Kupodivu věrná Klepna byla nadosah (ano, tady hra trošku zjednodušuje realitu - trošku dost, ale odpouštím jí to).
Hned první kroky po Skellige jsou ohromně osvěžující. Je tu úplně jiná příroda - vysoké hory, hluboké fjordy, vodopády a severské ladění.
Při příjezdu do přístavu Kaer Tolde mi docela spadla čelist. Tak tomuhle říkám epické fantasy prostředí.
V přístavu to docela žije. Skellige má specifickou atmosféru, najdeme tu kamenné domy i vikingské lodě. Muži jsou tu obrovští a mezi strážemi najdeme i ženy. Uctívají tu jiné bohy, lidé se chovají jinak. Působí to úplně jinak než Novigrad či Velen.
Přimotal jsem se k pohřbu krále Brana, který zahynul v boji s Nilfgaarďany. Obřad vedl starý známý jarl Crach an Craite, který se vyskytuje v knize v příběhu o matce Ciri.
Setkal jsem se také s Yennefer, která tu pátrá po Ciri. Nemůžu si pomoct, Triss i Keira Metz ve hře vypadají výborně, ale Yennefer je prostě dokonalá. Navíc je naprosto svá, je to silná osobnost, která tahá za silnější konec provazu. Umí být panovačná, je zvyklá si prosadit svoje a umí s Geraltem cvičit - a on to přijímá. Vůbec se mu nedivím.

4 komentáře:

Unknown řekl(a)...

qzz0511
canada goose outlet
air max 90
adidas nmd
nfl jerseys wholesale
polo ralph lauren
ugg outlet
ray ban sunglasses
ralph lauren polo shirts
coach outlet
ray ban sunglasses

SSSSSS řekl(a)...

kobe basketball shoes
pandora jewelry
nike flyknit
off white
off-white
salvatore ferragamo belt
nike outlet store online shopping
chrome hearts
adidas eqt support adv
nike prestos

Unknown řekl(a)...

zzzzz2018.7.27
ugg boots
christian louboutin shoes
nike chaussure
nike outlet store
issey miyake perfume
ray ban sunglasses
ugg boots on sale 70% off
adidas outlet online
fitflops sale
nike shoes for women

jeje řekl(a)...

À l'heure nike air jordan 1 retro pas cher actuelle, la majorité des gens ont trouvé les publicités à la asics gel lyte 3 femme grise et bleu télévision avec le Jupiter Jack. Il va baskets adidas zx flux pas cher au-delà des couleurs dans le style et air jordan 5 hornets le confort qui est rendu disponible via nike air jordan retro 7 femme la chaussure. Le 1219C2 a ensuite été recouvert asics chaussure de ville homme d'un fini mat phosphate non réfléchissant pour réduire l'éblouissement.