Garth Agarwen je sada tří instancí v severovýchodních Lone Lands. Kolem je docela velká oblast s epickými NPCs, kterou dokážu celkem v pohodě sólovat. Instance se jmenují Arboretum, Barrows a Fortress. Questy do dart Agarwen dává Radagast the Brown.
Při mém prvním hraní s guardianem jsem podle mého blogu udělal Arboretum, ale ten zbytek už jsem neviděl. Učím se hrát jako healer, takže jsem neměl čas moc studovat taktiku a soustředil jsem se na to, abych správně točil healy a nikdo mi neumřel.
V Barrows je encounter s Ivarem the Blood Handed.
Ve Fortress je finální encounter s Red Maiden.
V instanci se dají sdílet questy, pokud tedy nejsou v quest chainu a člověku nechybí předcházející questy. Což mi u Red Maiden samozřejmě chybělo. Nevadí, není to velká ztráta. Jsem každopádně rád, že jsem si to mohl zahrát.
Žádné komentáře:
Okomentovat