pondělí 20. února 2012

AC2 Revelations - Závěr

Když se rozloučíme s Eziem a Altairem,následuje závěrečná animace. Opět se vrací k příběhu starých bohů, jako je Minerva, která byla skryta pod Bazilikou svatého Petra v Římě. Tenhle stařík asi má být Zeus. Vypráví Desmondovi o katastrofě prastaré civilizace, která tu prosperovala za prehistorických časů a byla zcela beze stopy zničena.
Příběh skutečně hodně rezonuje s knohou Mosty přes propast času, která měla úplně stejný motiv.
Animace ukazuje katastrofu, která zničila starou vyspělou civilizaci. Zřejmě bylo její centrum někde v Americe. Začínám se obávat, že třetí díl Assassin's Creed bude umístěn právě sem.

Titulky jsou neskutečně dlouhé. Trvaly snad 20 minut, při tom příjemná hudba a Desmondův ostrov šílenství (zapomněl jsem napsat, že na konci se Desmond probral k vědomí, ale protože ho nemám rád, tak je to vlastně jedno  :-) ).

1 komentář:

jeje řekl(a)...

Après les enfants sont venus les mentions de célébrités. Maintenant, cela en dit long chaussures adidas zx flux blanche sur un produit spécifique, quand vous me demandez. Il n'y a pas de doute; La Tour Eiffel arrive en tête de toutes les listes touristiques de Paris. Plusieurs des stars les plus chères des cow-boys américains ont porté le Stetson tels que John Wayne et Gene Autry. Ont été inspirés par la chaussure à porter quelque chose qui reflète ses caractéristiques uniques. La plupart des magasins font maintenant des achats coûteux ou en volume abordables via l'achat maintenant payer des vêtements plus tard, où les consommateurs peuvent obtenir eux-mêmes baskets nike air presto fly des vêtements urbains de leur lien sur des conditions de paiement flexibles.