neděle 20. listopadu 2011

Skyrim: Dragonborn

 Při putování Skyrimem potkávám draky. Zatím jsem viděl jen jeden dračí nájezd - byl to můj první boj s drakem u věže blízko Whiterunu. Tam mi hodně pomohli strážci z Whiterunu, kteří mě provázeli.
Druhého draka jsem zabil blízko Riverwoodu. Poslal mě na něj jarl z Whiterunu. Boj byl celkem jednoduchý, opět s pomocí stráží z Riverwoodu.
Ulfric Stormcloak mě vyslal vyčistit dračí doupě v Eastmarchu. Eastmarch je náhorní plošina plná gejzírů, kde žijí mamuti a jejich pastevci obři. Drak létal kolem balvanité hory, na které bylo jeho doupě. když jsem na něj zaútočil, drak zuřivě chrlil oheň. Naštěstí kousek opodál jeden z obrů pásl  mamuty, připletl se do boje a výrazně mi pomohl se draka zbavit.
Potkal jsem ještě několik dalších draků, kteří na mě nezaútočili a pohybovali se tak daleko, že jsem nebyl schopen zasáhnout je šípem.
Hodně zajímavý byl souboj s drakem u jezera Ilinalth na sevr od Falkreathu. Brodil jsem se s koněm krajem jezera, když se nade mnou znenadání mihl stín obrovských křídel. Drak s řevem prolétl a plácl sebou do jezera. Pak znovu vyletěl do výšky a poodletěl kousek dál k rozvalinám věže. Tam jsem ho donutil přistát a zabil jsem ho sekerou.
Dračí tělo po smrti chytne plamenem a efektně shoří až na kostru.  Díky tomu, že jsem Dragonborn, do sebe absorbuji dračí duši. Postupně se učím jednotlivá slova v dračí řeči, ze kterých budu postupně skládat dračí Shouty - kouzelné řevy.
Vykonal jsem pouť na High Hrotgar, do kláštera choulícího se v ledu a kameni na vrchou hory Throat of the World. Cesta byla dlouhá 7000 schodů. Začal jsem v zelené krajině u jezera a skončil jsem ve sněhové vánici na ledovci. Mudrci v klášteře mě začali postupně zasvěcovat do dračího jazyka, ale jak se zdá, čeká mě ještě dlouhá cesta.

6 komentářů:

Ninjagon řekl(a)...

To zní naprosto božsky! Už se těšííím :-)

Herg řekl(a)...

muzete mi rikat Dragonslayer :)

Unknown řekl(a)...

20180608xiaoke
bally shoes
bulgari jewelry
coach factory outlet
canada goose jackets clearance
stuart weitzman shoes
michael kors outlet clearance
canada goose outlet online
nike shoes on sale
pandora charms outlet
light up shoes

SSSSSS řekl(a)...

michael kors handbags sale
moncler
pureboost
off white hoodie
longchamp handbags
nike air max 2017
air max
nike epic react flyknit
michael kors
caterpillar boots

jeje řekl(a)...

Michael Zhu est sûrement un auteur pro de Il a publié beaucoup de contenu adidas zx 850 allegro dans différentes histoires fascinantes de chaussures d'activité comme des chaussures de course Air Jordan Fusion Dunk SB Air Max. Après les enfants sont venus les mentions de célébrités. Premièrement, Hyperfuse, bien sûr, n'avait pas de technologie flywire, elle est principalement faite d'hyperfuse. Bape qui est bref pour Bathing Ape peut être une entreprise de vêtements au Japon née en 1993. La science et la technologie sont généralement composées sur le fond des chaussures, qui est fait de vos matériaux moussants traditionnels pour améliorer le trou de mousse pour les rendre beaucoup plus délicates. Le Colibri Evoke est souvent un briquet à torche chaussure adidas homme zx 750 à flamme unique fait avec style et classe en tête.

5689 řekl(a)...

zzzzz2018.9.19
coach outlet
michael kors outlet
louboutin shoes
ugg boots
canada goose outlet
tod's outlet
ralph lauren polo
canada goose outlet
nike shoes
ed hardy uk