pondělí 31. května 2010

WoW: Black Temple

Tady je pár screenshotů z raidu Black Temple. IMHO je to jeden z nejhezčích raidů ve hře.
Black Temple je hustý a dlouhý. I teď na 80. levelu, s namachrovanými postavami, nám to zabralo celý večer. Vůbec si neumím představit, jak to dřív dávaly guildy na 70. levelu. Musela to být práce na celý týden.

Broken draenei Akama je napřed v moci Illidana. Když jsme ho osvobodili, později nám otevřel dveře k Illidanovi.
Illidan Stormrage - jeden z nejpůsobivějších bossů ve světě Warcraftu. Mě osobně se líbí ještě víc než Arthas. Illidan má krásnou story.  Kdysi byl bratrem Malfuriona Stormrage, se kterým se pohádal kvůli Tyrande Whisperwind. Dobrovolně se nechal oslepit Sargerasem, aby posílil svoje magické schopnosti. Stvořitel druhé Well of Eternity. 10 000 let byl uvězněn. Zhouba Tichondriuse, bytost téměř se rovnající mocí Arthasovi. Stvořitel portálu do Outlandu.
Dobyvatel a pán Black Temple. Přemožitel Magtheridona. Tak tohle všechno je Illidan. Málokterá jiná bytost ve světě Warcraftu má za sebou tak pohnutý osud a tak slavné činy. Tomu říkám záporák s charakterem :-).
Na 80. levelu už Black Temple samozřejmě není žádnou výzvou. Pořád je to ale porce velice slušné zábavy.

3 komentáře:

Unknown řekl(a)...

ralph lauren outlet
canada goose uk
mulberry bags
coach factory outlet online
moncler jackets outlet
moncler jackets
michael kors outlet
michael kors outlet
longchamp outlet
supreme clothing
mt0106

Unknown řekl(a)...

qzz0511
pandora
michael kors outlet
nhl jerseys
michael kors outlet
coach outlet
nba jerseys
burberry outlet
supreme uk
ralph lauren polo
mcm outlet

jeje řekl(a)...

Le système de air jordan en or pesage Opti-Mass est livré avec un insert air jordan 5 pink and orange en résine de tungstène haute densité pour basket nike air max femme 2017 un positionnement spécifique du CG. Essentiellement, baskets new balance femme bleu cela signifie que les bas inférieurs sont asics chaussures de running gel attract homme considérés comme étant dans le montant air jordan 1 retro high femme d'entrée. Les sandales Nike sont vraiment légères, femme nike roshe run palm trees chaussures de courses l'empeigne en cuir est plutôt délicate et luxueuse.