neděle 19. října 2008

WAR: Toulky po Blighted Isle

Při odemykání Tome of Knowledge jsem se zatoulal do Blighted Isle - elfí úvodní zóny. Elfí země mě nepřestávají fascinovat. S výjimkou Shadowlands to jsou nádherné, kouzelné, pohádkové země.
Startovací lokace Temných Elfů je místo, kde přistála Černá Archa - nestvůrně veliká kovová loď, ze které se vyvalila Malekithova temná amáda, aby doibyla zpět ztracené elfí země.
Na každém kroku člověk potkává různé scény krutosti Temných elfů. Na jednom místě dva temní elfové bodají zraněného bílého lva a smějí se jeho nářku. Tady zase dinosauroidní mounti Cold Ones (Chladní) trhají na kusy ubohé poražené High Elfy. Docela hustá atmosféra, až mi je jich líto.
Věž nočního plamene (The Tower of NIghtflame) se nachází v RvR části Chrace. Je to vlastně ostrov, který připomíná křídové Bílé útesy Doverské. Toulání po low level zónách mě dost baví. Je pouze škoda, že některé Tome unlocks se prostě za Destruction nedají splnit, protože se tam nedá dostat (zejména v Nordlandu a v Ekrundu).

Definitivně jsem dodělal všechny Tome Unlocks za Tier 1. V Tier 2 mám hotové Greenskins a Dark Elves zóny, chybí mi už jenom dotáhnout Chaos. Asi teď budu chvilku dělat questy a RvR, protože za poslední týden jsem se držel na level 20.

1 komentář:

jeje řekl(a)...

La collaboration a eu lieu entre les concepteurs de Billionaires Boys Club qui Air Jordan 4 soldes est une ligne de vêtements, Ice Cream une ligne de baskets et bien sûr la ligne de vêtements de baignade Singes. Les ci-dessus sont certains choisis. Avec le ralentissement de l'économie mise en place pour revenir, de nombreux analystes disent que les gens sont presque prêts à dépenser de l'argent sur le luxe une fois de plus. À partir de fin 2007, Century Dragon et notre partenaire stratégique Beijing Limin Law Firm se sont occupés de réviser le contrat de travail et de fournir des conseils et une formation. La quantité de travail qui va dans la génération avec le Nike Air Pressure 1 Substantial Minimal est intense. Vous pouvez même avoir une fête en plein air en utilisant un thème comme une scène de Freddy, asics gel lyte 3 femme rose pale Jason, ou même des cercueils avec des vampires.