pondělí 7. dubna 2008

Kmotr

Ze hry The Godfather mám opravdu radost. Knížku Kmotr miluju. Jak říká Tom Hanks v Lásce přes internet, v Kmotrovi najdeš úplně všechno. A podle všeho se hra knihy celkem dost drží.
Hraju mladého člena rodiny Corleonových, kterému Barziniové kdysi zabili otce. Tohle je Luca Brasi, ozbrojená pěst famiglie. Dle rozkazu padrina Corleoneho mě zasvěcuje do zákonitostí světa gangsterů.
Řezníka jsem ani nemusel moc dlouho mlátit, abych ho přesvědčil, že má famiglii Corleone platit za ochranu. Stačilo mu rozbít kasu a pult. Zaplatil, a navíc mi otevřel dveře do druhého patra, kde je nezákonné kasino. Od té doby mě uctivě zdraví.
Tahle dívka je znetvořená dcera hrobníka Ameriga Bonasera.
Ti hajzlové, co jí to udělali, dostali ode mě pořádnou nakládačku. Paulie Gatto mě jistil. Seřezal jsem je a pak jsem jednoho z nich shodil do čerstvě vykopaného hrobu. Nezabil jsem ho. Nejsme žádní vrazi, jak řekl don Corleone.
Luca Brasi to bohužel koupil, dostal ho zabiják ve službách "Turka" Solozza. Jeho vraha jsem si podal.
Vzápětí jsem se připletl k pokusu o vraždu dona Corleona. Pobil jsem atentátníky a doprovázel jsem autem sanitku odvážející dona Corleona až do nemocnice. Byla to docela divoká jízda, obávám se, že pár chodců to nerozchodí.

2 komentáře:

Unknown řekl(a)...

qzz0511
coach outlet
oakley sunglasses
montblanc pens
christian louboutin outlet
oakley sunglasses
moncler outlet
michael kors handbags
ferragamo shoes
michael kors outlet
michael kors outlet online

jeje řekl(a)...

Les sacs à dos sont également disponibles dans des mesures basket nike air max vision enfant distinctes. Les espadrilles vertes Nike Dunk Nylon pour hommes, et enfin les lettres bleu blanc rouge High Pro SB pour hommes Nike dunk. Le VR Pro Driver utilise également la technologie Nike STR8-FIT Tour qui offre 32 options pour personnaliser l'angle de votre club. Maintenant que le shopping peut être fait dans le confort de votre maison ou au bureau, il ne vous reste plus qu'à attendre. Cet ensemble particulier est simplement l'un des plusieurs color-ups les plus claires qui ont frappé les marchands Nike qui contiennent des fonctions JD Sports. Ils portaient un mélange de chapeaux qui acheter chaussures asics pas cher ne convenaient pas à vos conditions.