pátek 3. září 2021

Skyrim: Radost z modů

 Chtěl bych vypíchout pár modů, které mi dělají radost. Asi nejvíc mě baví mod Legacy of Dragonborn, ve kterém si buduji vlastní muzeum v Riftenu. Vysloveně mě těší sbírat artefakty a vystavovat je ve vitrinách. Těší mě vidět, jak mi přibývají knihy v regálech a jak se mi plní zbrojnice. Jsem hrdý na sekci Lost Empires dokumentující progress v trpasličích a falmeřích dungeonech. A Daedra sekce je prostě super. Natural History už je skoro postavená, mám vitríny plné vycpaných exponátů. A už jsem postavil Explorers Guild a posílám členy guildy na výpravy za zajímavými artefakty.

Co se followers modů týká, nejvíc mě zatím baví Inigo. Má super osobnost, skvělé hlášky a je nevtíravý

 .

 


Opoti tomu Vilja je sice nejpromakanější, ale také otravná. Musel jsem jí vypnout aktivní mluvení, jinak prostě otravovala pořád.


Zara Fair Child je docela fajn, ale už z ní nejsem tak nadšený jako při předchozích herních pokusech.

 

Rád bych zkusil zahrát Helgen Rebor a pořádně si užít občanskou válku. Ale to mám zatím před sebou.


Bohužel jsem se dostal do stavu, ve kterém už jsem dvakrát byl. Hlavní příběh v závěrečné fázi - a mě to přestává bavit. Ne, to není přesné - hrát mě pořád baví, je to super. Ale strašlivě mě štve dlouhé nahrávání. Je to Immersion Breaker. 

Asi zkusím vypnout Save při každé teleportaci nebo vlezu do dungeonu, protože mě to prostě hrozně vytrhuje z herního flow.

Žádné komentáře: