středa 1. května 2013

Simcity: Kralupy a Sorbonna


 Kralupy jsou povedené město. Šlapou jako hodinky, vydělávají spoustu peněz a vypadají celkem k světu. Naftová pole sice generují znečištění půdy, ale to se celkem není čemu divit.
 Kralupy v noci: v popředí rafinerie pohonných hmot, v pozadí nejbohatší mrakodrapy.
Sorbonna je naproti tomu zklamáním. Chtěl jsem jí postavit jako univerzitní a kulturní město. Vypadá k světu a vzdělávání jede, ale brutálně prodělává peníze. Bez finančních injekcí z Kralup by rychle zbankrotovala.
 
Přitom ještě před posledním patchem 2.0 byla Sorbonna docela soběstačná. Vydělávala si kulturními a sportovními akcemi ve veletržním centru, a samozřejmě i památkami. Po patchi přestala vydělávat, a to tak, že brutálně. Památky příliš nefungují a veletržní centrum nefunguje vůbec. Myslím, že je to chybou toho patche - a nemám moc náladu zkoušet, jak se to tedy má hrát, aby to fungovalo. Už mě ty chyby ve hře trošku unavují.

4 komentáře:

Unknown řekl(a)...

ralph lauren outlet
canada goose uk
mulberry bags
coach factory outlet online
moncler jackets outlet
moncler jackets
michael kors outlet
michael kors outlet
longchamp outlet
supreme clothing
mt0106

Unknown řekl(a)...

qzz0511
oakley sunglasses
canada goose outlet
air jordan 4
canada goose outlet
polo outlet
mulberry bags
longchamp outlet
adidas nmd
ugg outlet
oakley sunglasses

jeje řekl(a)...

Bien que basket nike air huarache light bone chacun des membres de l'équipe virtuelle parle anglais, la panne de communication peut se air jordan shop france produire grâce à la combinaison de premiers anglophones et de nike air jordan 6 deuxièmes anglophones. Les études de premier cycle, l'école de médecine, la basket femme nike air max thea résidence, de même que les expériences de laboratoire et air jordan 5 femme handson sont nécessaires pour atteindre le titre. Faire cet exercice est air jordan future rouge femme un bon soulagement pour le pied et réduire l'arthrite de maux crampon nike pas cher decathlon de dos.

Unknown řekl(a)...

j8q61x4p89 f0v02h4f54 u6g90s9d64 r7h76m6s51 v0s05p7q41 d1t36g0n14