sobota 1. prosince 2012

Assassin's Creed 3: Kenway je templář!

konečně jsem vyrazil z Bostonu do divočiny. Připletl jsem se sem v zimě. AC3 má luxusní sníh, naprosto unikátní a ve hře dosud neviděný: umí si poradit se stopami lidí i zvěře, umí sníh mělký i hluboký. A prodírat se sněhem po pás je zatraceně pomalejší, než se pohybovat po vyšlapané pěšince.
Dalším targetem byl generál Braddock, pývalý Kenwayův přítel. Krásná indiánka Zio se ho chtěla zbavit, aby pokazila jeho expedici do divočiny.
Braddockovým  průvodcem byl samotný George Washington. Epizoda s neúspěšnou výpravou se skutečně stala.
Jak příběh AC3 roste do šířky, narůstá i počet historických osobností. Snažím se poctivě pročítat záznamy v databázi a skutečně je o čem číst. Tahle historická epocha je mnohem lépe zdokumentovaná, než renesance, z předchozích dílů.
Nakonec se mi podařilo Braddocka zneškodnit. Indiánka Zio mě odvedla do jeskyně skrývající vchod do svatyně Starých.  Je to ta stejná jeskyně, kde jsem byl na začátku hry s Desmondem. Kenway se tam zatím nedokázal dostat, protože nemá Apple of Eden. Zio si s Kenwayem padla do oka. Ve hře se to odbylo cudným polibkem. Modří vědí, že z jejich svazku se zrodí hlaví hrdina Connor.
Po návratu do Bostonu jsem utrpěl šok. Ukázalo se, že Kenway není Assassin, ale Templář! Všichni ti celkem sympatičtí chlapi, jako třeba Lee tady na obrázku, byli do jednoho templáři. To mě tedy mate ... Kenway má všechny assassinské dovednosti, chová se a pohybuje jako Assassin. Je snad templář, i když Assassin původem? Dědic Altaira a Ezia Auditore? Kdo vlastně je Kenway? Mám pocit, že se to časem dozvím.

4 komentáře:

xumeiqing řekl(a)...

20160714meiqing
adidas superstar
cheap jordans
nike blazer
toms
cartier watches
fitflops
yeezy boost 350
oakley sunglasses
pandora outlet
nike cortez red
new balance outlet
ugg boots
michael kors handbags
canada goose outlet
michael kors outlet
louboutin
moncler outlet
cheap jordans
louis vuitton factory outlet
nike air max uk
timberlands
louis vuitton factory outlet
michael kors outlet
abercrombie and fitch
michael kors outlet clearance
cheap uggs
prada outlet
hollister co
nike air max
prada outlet store
michael kors outlet
uggs outlet
michael kors handbags
nike free flyknit 4.0
fitflop uk
supra for sale
uggs sale

Unknown řekl(a)...

20180608xiaoke
nhl jerseys wholesale
canada goose jackets
air max 97
michael kors outlet clearance
canada goose uk
fingerlings monkey
canada goose outlet store
pandora outlet
jordan shoes
10 deep clothing

jeje řekl(a)...

chaussures tennis nike soldes Flywire et Hyperfuse asics cumulus homme présentés au moyen d'une construction intégrée uni-corps pour fournir une tige Adidas Zx Flux Femme légère et ajustée. Presque chaque individu comprend un «unique» basket nike air huarache blanche physique et la densité musculaire sous ce que la Air Jordan 13 soldes graisse corporelle maintenant nous avons. Je conçois beaucoup de nike air jordan 3 femme rouge grislanc choses qui sont accomplies avec des nuances air jordan 11 retro low femme d'une couleur au lieu de la couleur complètement distinctive chaussures homme nike air tn mais trois conceptions de couleur sont toujours populaires achat nike flyknit chukka dans le Web et si elles sont utilisées correctement peuvent sembler asics basket ball fantastiques.

5689 řekl(a)...

zzzzz2018.9.19

ugg outlet
nike outlet factory
pandora charms
michael kors outlet
coach outlet
north face
red bottom shoes
coach outlet
coach outlet factory
christian louboutin shoes