neděle 2. prosince 2012

Assassin's Creed 3: Divočina

Hra za Connora jepřece jen ještě jiná káva, než za Kenwaye. Connor se dokonale pohybje v divočině. Je schopen doslova letět po větvích stromů a výborně šplhá po skalách.
V divočině je spousta vedlejších úkolů. Dá se tu lovit, hledat poklady, sbírat ptačí pírka, odemykat pohledy z výšky. Příroda je úžasně živá a dynamická. Lov je skutečná zábava: ulovit zajíce je něco úplně jiného než si to rozdat s naštvaným medvědem anebo kuguárem.
Dole pode mnou táboří hraničáři. Vede je legendární Daniel Boone, další slavná historická postava. Boone vypráví neuvěřitelé historky a posílá mě na hodně zajímavé questy. Jednou jsem tak stopoval sasquatche, ze kterého se vyklubal zarostlý trapper žijící v jeskyni. Jindy jsem v Bostonu hledal mořskou příšeru a našel jsem chlapa, který zkoušel oblek pro potápění.
Příroda v divočině je nádherná a rozmanitá. Funguje tu počasí i denní doby, jednotlivé regiony v divočině mají specifický charakter.
Tenhle stařík se jmenuje Achilles Davenport. Je to bývalý assassin žijící na odlehlém sídle v divočině. Trénoval mě a daroval mi Hidden Blades - nátepníky ukrývající vysouvací čepele. Connor je stále ještě chlapec, ale postupně sílí.
V Bostonu jsem se připletl k incidentu známému jako Bostonský masakr, při kterém se poprali místní lidé s vojáky a pár lidí při tom příšlo o život. Byl jsem svědkem toho, že za rozpoutáním masakru stáli Templáři. Zahlédl jsem Leeho a také Kenwaye.

6 komentářů:

Unknown řekl(a)...

cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
ugg boots
philipp plein
ferragamo outlet
coach outlet store
converse outlet
adidas ultra boost
ralph lauren outlet online
cheap oakley sunglasses
3.02linpingping

Unknown řekl(a)...

20180608xiaoke
bally shoes
bulgari jewelry
coach factory outlet
canada goose jackets clearance
stuart weitzman shoes
michael kors outlet clearance
canada goose outlet online
nike shoes on sale
pandora charms outlet
light up shoes

SSSSSS řekl(a)...

adidas gazelle sale
off white jordan 1
nike dunks
yeezy boost
lebron soldier 11
chrome hearts outlet
curry shoes
jordan shoes
nike air max 90
nike lebron 15

Unknown řekl(a)...

zzzzz2018.7.27
ray ban eyeglasses
louboutin shoes
nike requin
michael kors outlet online
canada goose jackets
canada goose uk
ugg boots
off white shoes
cheap jordans
fitflops sale

jeje řekl(a)...

Surtout, le rapport de la hauteur au diamètre avec les colonnes est de 7: 1, et cette nike internationalist homme pas cher dimension crée une élégance et un raffinement rencontrés à l'intérieur de la normale 9: 1 ou 10: 1 des bâtiments ioniques. Il y a rarement une raison de se contenter de chaussures démodées ou laides lorsque des chaussures spécialement conçues pour le but sont disponibles dans un large éventail de styles. Même les femmes portaient le Stetson comme Annie Oakley et Dale Evans. Les fibroblastes peuvent être une sorte de mobile qui synthétise la matrice extracellulaire et le collagène, le cadre structurel pour les tissus de la peau, de nike air max 1 blanche blanc même qu'un participant critique dans le traitement des plaies. Heureusement, Nike Shox R3 Champs Athlétisme Vêtements stocks tout ce dont Nike Shox R3 a besoin chaque année, saison après saison, et à des prix abordables pour les familles. Savez-vous un attrayant établi de l'abs masculin a été classé l'élément le plus fin # 1 sur une personne? Je suis confiant si vous êtes à peu près tout comme moi que vous avez passé beaucoup de jours à réfléchir comment dans l'environnement je piétine mon corps gras autour du contrôle et chaussure femme nike air presto obtenir les muscles abdominaux maigres captivants qui pourraient tout le monde baver.

5689 řekl(a)...

zzzzz2018.9.19
kate spade outlet
nike blazers
coach outlet
ray ban sunglasses
reebok outlet
dsquared2
pandora jewelry
jordan 8
prada shoes
north face