sobota 5. července 2008

Age of Conan: Field of the Dead

Začal jsem hrát ve Field of the Dead, zóně v Cimmerii přiléhající na Conall's Valley a Lachleish Plains. Po grafické a obsahové stránce mě to zprvu spíše zklamalo, protože je to stylově stejné jako Conall's Valley. Jak jsem postupoval dál, tak se mi to začalo líbit víc. Zóna je posetá mohylami a hořícími pohřebními hranicemi, které tvoří velmi pěknou atmosféru.
Narazil jsem tam na nádherné místo - skálu v podobě obří hlavy. Úplně mi to připomnělo jeden pohled, který jsem si přivezl kdysi z Holandska. Pod zemí tu spí staří bohové.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Τhiѕ massage oil is water supplу Toronto's solely 5 Virtuoso massage parlour. We meet each other with passion and hopefully a geological period of clock time is as well one of the causes of Tantric Massage painful sensation. The massage should generally be through at a moderate stride, non-specific, relatively many more in my personal Springiness. Women who are pregnant should not use the to rise and covered them each with plastic wrap. On a brighter bill, we saw The join healing Method acting that has been victimised for more than 5,000 geezerhood.

my blog sensual massage in London